XXIII Konferencja Alergologów, Pulmunologów i Immunologów Klinicznych – Kazimierz Dolny

XXIII Konferencja Alergologów, Pulmunologów i Immunologów Klinicznych

W imieniu Komitetu Organizacyjnego oraz własnym serdecznie zapraszam do udziału w XXIII Ogólnopolskiej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej Alergologów, Pneumonologów i Immunologów Klinicznych. Spotykamy się po raz kolejny w Kazimierzu Dolnym. Proponujemy Państwu bardzo bogaty i interesujący, blisko trzydniowy program naukowo-szkoleniowy z udziałem najwybitniejszych polskich wykładowców, naukowców i praktyków. W kilku sesjach i spotkaniach z ekspertami zwrócimy uwagę na praktyczne aspekty i nowości w diagnostyce i terapii astmy, ANN, POChP, alergii pokarmowej, atopowego zapalenia skóry, zakażeń dróg oddechowych oraz immunoterapii alergenowej. Przedstawimy najnowsze badania dotyczące inhalatorów suchego proszku i nebulizatorów siateczkowych.

Tagi:

wrz 16 - 18 2022
Zakończone!

Cały dzień

Hotel „Król Kazimierz”
Puławska 86 Kazimierz Dolny

Ostanie komentarze

Brak komentarzy do wyświetlenia.