W dniach 27-28 września 2024 roku odbył się VI Zjazd Polskiego Towarzystwa Pneumonologii Dziecięcej, który zgromadził licznych specjalistów z całej Polski zajmujących się chorobami układu oddechowego u dzieci. To wyjątkowe wydarzenie stanowiło doskonałą okazję do zapoznania się z najnowszymi osiągnięciami w pneumonologii dziecięcej oraz omówienia bieżących wyzwań, przed którymi stoi nasza dziedzina.

W trakcie Zjazdu, prezentacje, panele dyskusyjne i sesje warsztatowe umożliwiły pogłębienie wiedzy i wymianę doświadczeń między specjalistami z różnych ośrodków w Polsce. Spotkania w kuluarach były również niezwykle cenne i sprzyjały nawiązywaniu kontaktów.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność i aktywne zaangażowanie w to inspirujące wydarzenie. Z niecierpliwością czekamy na kolejne wspólne spotkania!

Bez nazwy 1 Polskie Towarzystwo Pneumonologii Dziecięcej